0

WSPÓŁPRACA

Zapraszam Cię serdecznie, jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z Och!Milano. Poniżej zgromadziłam dla Ciebie zbiór informacji, które pozwolą nam się lepiej poznać:

Moja historia

Dokładnie 15 listopada 2014 roku kupiłam bilet w jedną stronę do Mediolanu. Tuż po studiach magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, postanowiłam spróbować własnych sił na obczyźnie. Przyjeżdżając do Włoch nie znałam języka włoskiego, nie miałam zagwarantowanej pracy. Nie znałam nikogo, oprócz mojego narzeczonego Alberto – Włocha, rodowitego milanese. Moją polsko-włoską rzeczywistość tworzyłam w Mediolanie od zera.

Blog Och!Milano był dla mnie początkowo pamiętnikiem, który służył relacjonowaniu mojego życia we Włoszech, napotkanych trudności i pierwszych małych sukcesów. Z czasem to miejsce w sieci zaczęło się rozrastać o artykuły podróżnicze, przewodniki po Mediolanie oraz inne treści lifestylowe.

Moim celem jest pokazanie Polakom, że ten przepiękny kraj można odkrywać w taki sposób, w jaki robią to lokalni; nieśpiesznie, doceniając mniej znane turystycznie miejsca, jedząc w knajpach z autentyczną, dobrą kuchnią włoską.

Statystyki bloga

Kraj pochodzenia odbiorców


Przedział wiekowy odbiorców


Płeć


Filozofia bloga

Po pierwsze autentyczność…

Och!Milano jest miejscem w sieci, które stawia przede wszystkim na autentyczność. Żyjąc we Włoszech od ponad 6 lat mam świetną okazję do tego, aby pokazać wszelkie blaski i cienie tego kraju od kuchni. Moje doświadczenie i wiedza opierają się na codziennej, polsko-włoskiej rzeczywistości w Mediolanie. Funkcjonuję i rozmawiam z Włochami każdego dnia!

Ponadto, przez wielu Czytelników zostałam oceniona jako jedyny polski blog o Włoszech, który przekazuje wiele rzetelnych i wartościowych informacji właśnie na temat życia wśród Włochów; pracy, relacji międzyludzkich oraz stylu życia według mieszkańców Italii. Moje treści polecają włoscy profesorowie na polskich Uczelniach, natomiast studenci wykorzystują udostępnione przeze mnie materiały, jako inspirację do projektów na zajęcia.

Po drugie jakość…

Och!Milano to także jakość. Artykuły pojawiające się na blogu są pisane z wielkim zaangażowaniem i pasją. Dbam zarówno o część merytoryczną tekstów, jak i oprawę graficzną w postaci wysokiej jakości zdjęć. W każdej publikacji pragnę zabrać moich Czytelników w podróż, choćby tę wirtualną! Uwielbiam dzielić się historiami z moich wojaży i opowiadać o spotkaniach z ciekawymi ludźmi!

Wszystkie artykuły tworzę na podstawie moich własnych doświadczeń. Nie polecam miejsc, czy produktów, o których nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze. Powód? Bardzo prosty! Szanuję ludzi odwiedzających mojego bloga. Pragnę dzielić się prawdziwymi emocjami i budować na zaufaniu fajną społeczność.

Po trzecie wartości…

W życiu, obok dobrych relacji międzyludzkich, cenię sobie dbałość o Naszą Planetę. Jestem zwolenniczką stylu życia w duchu Green. W Mediolanie, posadziłam nawet swoje własne drzewo! Bycie Green to dla mnie nie tylko udział w ekologicznych przedsięwzięciach, to przede wszystkim decyzje, które podejmujemy każdego dnia. Ponadto, jestem minimalistką. Uwielbiam nieśpieszną modę, czego dowodem są inspiracje płynące z mojego środowego cyklu na facebooku #środazsciurą, w których pokazują uliczną modę starszych pań z Mediolanu, bazującą na dobrych materiałach i przemyślanej koncepcji zakupu ubrań.

Och!Milano w mediach – napisali o mnie:

Ulubione zdjęcia Och!Milano

5 najpopularniejszych wpisów

Jak rozpocząć współpracę?

Napisz do mnie maila na adres kontakt@ochmilano.pl Na wszystkie maile staram się odpowiadać w ciągu 48 godzin. Przedstaw w nim swoją propozycję, jeżeli dotyczy Twojej strony internetowej, podaj koniecznie jej adres. 

Co możemy razem zdziałać?

Tak naprawdę chętnie zrealizuję wszystkie ciekawe pomysły. Dla przykładu: podejmuję się recenzji produktów, relacji z włoskich podróży, promocji włoskich regionów. Biorę udział w wydarzeniach oraz warsztatach, które nawiązują do tematyki bloga. Kieruję się zasadą win-win, moje współprace są zawsze wysokojakościowe. Rekomenduję wyłącznie te produkty, których jakości jestem pewna. Nie podejmuję się współpracy barterowej za “lajka”. Szanujmy wzajemnie swój czas. 

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial