0

PIERWSZY RAZ?

SPACERY PO MEDIOLANIE

WSPÓŁPRACA I KONTAKT

SPACERY PO MEDIOLANIE

Buondi!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś i zaglądasz do oferty moich spacerów po Mediolanie! 

Pozwól, że najpierw przedstawię się i powiem Ci dlaczego to ja miałabym zorganizować Twój czas w Mediolanie?

Nazywam się Dominika Maruszewska i od 2014 roku mieszkam we włoskiej stolicy mody. Jestem autorką bloga Och!Milano, który stworzyłam z miłości do Polski i ludzi szukających w Mediolanie czegoś więcej niż tylko katedry Duomo i galerii Wiktora Emanuela II (Galleria Vittorio Emanuele II). Na moim blogu znajdziesz między innymi artykuły o nieznanych miejscach Mediolanu, fajnych knajpach i wielu ciekawostkach.

SPACERY PO MEDIOLANIE SZYTE NA MIARĘ

Jestem pasjonatką i przede wszystkim mieszkanką tego miasta, która z wielką chęcią pokaże Ci Mediolan okiem lokalsa. Myślę, że mogę zaskoczyć Cię faktem, jak wiele jest tu do zobaczenia i odkrycia!

Trasy spacerowe dopasowuję indywidualnie do Twoich potrzeb. Mogę zorganizować Twój czas w oparciu o wybrane przez Ciebie miejsca, jak i zaproponować moje ulubione szlaki wypełnione masą ciekawostek oraz dobrych knajp i lokali. Zadbam także o rezerwację stolika dla Ciebie i Twoich przyjaciół, jeśli tylko sobie życzysz.

Niech to będzie fajnie i przyjemnie spędzony czas!

ILE KOSZTUJE SPACER I JAK SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ ? 

Każdą trasę spacerową wyceniam indywidualnie w zależności od ilości uczestników, jak i czasu, który chcesz spędzić w Mediolanie.

Do kontaktu zapraszam tutaj:

SPACERY@OCHMILANO.PL

MOJE PRZEWODNIKI PO MEDIOLANIE W FORMIE EBOOKÓW

Wypróbuj moje przewodniki po Mediolanie w formie e-booków. To gotowe, tematyczne wycieczki, które pozwolą Ci odkryć miasto poza turystycznym szlakiem.

Poznaj opinie i dowiedz się więcej o moich e-bookach tutaj.

Przejdź do mojego sklepu >>>